ПРО КОМПАНІЮ

Coffee Lab Roasters є компанією, яка працює в трьох галузях кавового бізнесу: обсмаження кави, кавове обладнання і кетеринг. Ми знаємо де зростає кава, а також як приготувати її так, щоб максимально передати весь її смак, аромат та кислотність. Для пакування ми використовуємо пакети типу Ziplock з рисового паперу, щоб зберегти свіжість кави. Ми намагаємося донести до вас глибину високого мистецтва обсмаження кави, щоб ви змогли насолоджуватися смаком і ароматом справжньої кави. Створюючи Coffe Lab, ми прагнули довести, що ідеальна кава - реальність.

ЛОГОТИП

Краса в простоті - не нова фраза, але так воно насправді і є. Створюючи логотип для компанії яка займається обсмажкою та доставкою кави ми надихались саме цією фразою.

Лого повинно було гармонійно виглядати на пакетиках з кововими зернами та паперовими стаканчиках, тому ми обрали саме таку геометрію. До того ж у логотип нам вдалося викликати у клієнтів COFFEE LAB асоціації завжди запашної та свіжої кави.

фірмовий стиль

Фірмовий стиль невід’ємна частина айдентики та впізнаваності бренду. Розробляючи фірмовий стиль для Coffee Lab Raosters ми прагнули створити створити не тільки набір однотонних зображень, а створити цілісну систему, яка б легко сприймалася користувачем.

адаптивність

Адаптивність - невід’ємна частина хорошого логотипу. Для нас дуже важливим було створити гнучку та адаптивну айдентику для Coffee Lab Roasters, яка б чудово ввиглядала на різних поверхонях та в різних розірах. І нам це вдалося!